הסרת מחסומים רגשיים אורה גולן - נטרול מחסומים רגשיים
EN

מחסומים רגשיים

מחסום רגשי הוא המקום בו אנחנו משלמים מחיר בלי שהתכוונו, בלי שביקשנו ובלי שרצינו. לכולנו מערכת רגשית. המערכת הרגשית עצמאית ואוטונומית לחלוטין ביכולתה לקבוע למה להתייחס ואיך לבטא זאת. אין קשר רציונאלי בין שניהם!!! בנטרול מחסומים רגשיים אנחנו מתעניינים בעיקר במה שקרה, מתי שקרה ובאיזה נסיבות קרה (מבחינת המערכת הרגשית, לא מבחינת מה שאנחנו חושבים, יודעים או זוכרים). אנחנו יודעים למצוא בדייקנות מתימטית ובמהירות נוירולוגית את האינפורמציה הזו – ולנטרל את הקשר שיוצר אותה.

רבים מאיתנו חווים, לאורך השנים, תחושת לחץ, מתח, דאגה, כעס שאינה מרפה, או תחושת תקיעות, תיסכול וחוסר התקדמות. כולנו חווים מחסומים רגשיים שמתאפיינים באופנים שונים, חלקנו חווים את תוצאות החסם הרגשי בכאבים ותחושות פיזיות וחלקנו בתחושות רגשיות המפריעות לתפקודינו התקין.

נטרול מחסומים רגשיים בשיטת אורה גולן – התקשרו עכשיו 054-664-2498

מהו מחסום רגשי?
מחסומים רגשיים הם אותם מעצורים רגשיים שזורעים בנו ובמחשבותינו חששות, פחדים, מתחים, לחצים ודאגות המעיבים על חיינו. עם חלק מאותם מחסומים אנחנו מצליחים להתמודד, אך עם חלק גדול מהמחסומים קשה לנו להתמודד והם משפיעים באופן ישיר על שיגרת היומיום באופן שבו הפחד, החשש, הלחץ והמתח מנהלים את שגרת יומנו ופוגעים בהתקדמותנו בכל אחד מתחומי החיים.

סיבות שכיחות להיווצרות מחסומים רגשיים

 פחד מהצלחה / מכישלון / מתחרות לחץ משתק פרפקציוניזם
 דאגה עד איבוד שליטה עיסוק יתר – מה הסביבה חושבת עלי חוסר אמונה ביכולות שלי
 קנאה או פחד מקנאה חשש מתחרות פחד משינוי או משגרה
 קושי בקבלת החלטות רצון להתקדם או פחד מקידום פחד מאובדן שליטה
 פחד משינויים

נטרול מחסומים רגשיים בשיטת אורה גולן – התקשרו עכשיו 054-664-2498

פנו כעת לקבלת ייעוץ ראשוני חינם!

    מוקד טלפוני 24/7 - 054-664-2498