EN
לפרטים וקביעת תור

המלצות וידאו

איריס

לחשוב על כל הסביבה לפני שאתם חושבים על עצמכם, לתת את כולך לאחרים ולפגוע בעצמך. לסבול מחסמים רגשיים שמנהלים אותך כי אתה פשוט לא מסוגל לחשוב עליך.איריס סבלה לאורך שנים, עד שהיא החליטה שדי, הגיע הזמן לטפל בעצמה, להחזיר לעצמה את הביטחון ואת היכולות.

לירי

הגיעה אלינו אחרי שנים של סטרס, פחד מלעשות דברים, מסיטואציות מפחידות, פוביות שונות כמו מעלית וטיסה. רגישות יתר שגרמה לה להיפגע מכל אחד כל אלו גרמו לה לתפקוד לקוי ואי מימוש הפוטנציאל שלה. בטיפול מהיר ופשוט לירי זכתה לקבל את החיים שלה בחזרה, להרגיש שקט ושלווה ובעיקר לממש את היכולות שלה.

עמית

פחד קהל, מי מאיתנו לא סובל? כל פעם כשעמית, בעבודתו היה צריך להעביר מצגת, או לדבר בפני קהל הוא היה מוצא אלף ואחד תירוצים למה הוא לא יכול לבוא היום.. כל פעם כשעמד מול אנשים ורצה להביע את עצמו לא הצליח ופחד.

על אורה עמית קרא כאן באינטרנט, והחליט לתת לטיפול צ'אנס, וזה אחרי כל מיני ניסיונות של טיפולים אחרים שלא צלחו. היום עמית במקום אחר לגמרי, הטיפול שינה אותו במאה שמונים מעלות.

סימה

פחד מכישלון ופחד מהצלחה, שיתוק בהתנהלות מול אנשים, הפחד מלדרוש מה שמגיע לך, לנהל משא ומתן. תחושת ניצול תמידית מאנשים שמנצלים את החולשות שלך. כל הפחדים האלו מובילים לחסימות רגשיות שמנעו מסימה להתקדם ולהצליח בחיים. מנעו את המימוש מהעצמי שלה ואת היכולת להגיע להישגים. סימה הגיעה לאורה לטיפול, והיום סימה היא אישה אחרת. חזקה יותר, יודעת לדרוש את המגיע לה, אנשים שפוגשים אותה אומרים לה שהיא פשוט אדם אחר.

סימה הניחה את כל החסימות בחיים אחריה ויצאה לדרך חדשה אחרי הטיפול.

עמית

הססנות, אי אמונה ביכולות, הערכה עצמית נמוכה, מכל אלו עמית סבל לאורך כל חייו. בנוסף הוא היה גם מאוד עצור דבר שמנע ממנו להתפתח.

במהלך השנים עמית ניסה מספר רב של שיטות טיפוליות ללא הצלחה, עד שהוא פגש את אורה.

הביטחון העצמי עלה, ההססנות נעלמה, כל המחסומים הרגשיים כבר אינם. הטיפול, שינה לו את החיים.

מנחם

לחיות תחת לחץ מתמיד לסבול מתופעות שנובעות מלחץ כמו גמגום שמחריף מאוד במצבי לחץ. חוסר הערכה עצמית, לבצע השוואות עם כל אחד, סדר עדיפויות לקוי ולשים את עצמך אחרון. מנחם חיפש דרך לפתור את הבעיות האלו כי להמשיך לחיות ככה זה היה סבל צרוף. על אורה הוא קרא בפעם הראשונה באינטרנט, והוא החליט שהוא הולך על הטיפול של אורה. מנחם הציע לאישתו סימה (ראו את הסרטון שלה בקישור בתגובות) ללכת לטיפול. שניהם טופלו ע"י אורה, והחיים שלהם נראים אחרת. מנחם מספר שכל מה שהוא רוצה הוא משיג, הוא שליו ורגוע הרבה יותר, לא לחוץ, מרוויח יותר, ההתנהלות המשפחתית טובה יותר.

שי

חיפש טיפול קצר מועד, שיטפל ויעבוד על ניטרול החסמים הרגשיים שלו, על ההימנעות שלו מיצירת קשר זוגי ארוך טווח, על הצורך שלו להגיד את המילה האחרונה. אחרי טיפולים רבים מסוגים שונים שהוא עבר שלא הצליחו לפתור לו את הבעיות, שי שמע על אורה. חברים ומכרים שטופלו אצלה בפוביות, חסמים ועוד סיפרו לו כיצד הם פתרו את הבעיות במספר מפגשים ממוקדים וקצרים אצלה. בטיפול מהיר, פשוט וקצר מועד שי השתחרר מכל החסמים שלו וקיבל את הרוח הגבית לה היה זקוק על מנת לצאת לדרך חדשה.

יובל

היו פחדים. פחדי מה יגידו. מה הוא אמר, מה היא אמרה. השוואות עם אנשים, תחושת חוסר מסוגלות ואי הכרה בערך העצמי שלה. יובל הגיעה לאורה עם תחושת מכווצת שהיא קטנה ולא מסוגלת. לכל כך הרבה אנשים יש את אותם התחושות ואותם חרדות. רבים בוודאי מזדהים עם יובל. יובל יצאה מהטיפול עם הקלה גדולה, תחושת מסוגלות גדולה, רגועה יותר, שווה יותר. היום יובל נוכחת יותר בעולם, מרוויחה יותר, חיה חיים מלאים יותר עוצמתיים יותר.

בר

לפחד לעלות לרכבת, להיכנס לשוק, להסתובב בקניון מלא אנשים… אתם לא לבד, יש המון אנשים שסובלים מהפחדים האלו וזה משפיע על הכל, על האפשרות לייצר זוגיות, על האפשרות להתקדם בעבודה, לצאת לטייל ועוד.וניסיתם כבר כל מיני טיפולים וזה לא עזר. ואתם כבר מיואשים. גם בר ניסתה וכלום לא עזר, ואז היא הגיעה לאורה, והפכה את החיים שלה לחלוטין היום החיים שלה מלאים היא יכולה לעשות דברים עליהם רק חלמה פעם. כדאי שתשמעו מה יש לבר לספר, יתכן שהחיים שלכם לא יראו אותו דבר אחרי.

גילי

כמו נערים ונערות רבים פשוט לא אהבה את עצמה. הכל נראה לה רע, כל דבר במראה שלה הפריע לה, היא הרגישה לא בנוח עם עצמה. הכל גרם לה להסתגר בבית לא לצאת, להעלם לחברות, לא להגיע לבית ספר להתנתק מהחברה. גילי הגיעה אלינו אחרי ניסיונות רבים של טיפולים מסוגים שונים, ובטיפול מהיר ופשוט לירי זכתה לקבל את החיים שלה בחזרה, להרגיש שקט ושלווה ובעיקר לממש את היכולות שלה ואת הפוטנציאל המדהים של נערה צעירה שרק החלה את חייה.